Меню сайту
Категорії розділу
Напрями співпраці
НАТО: свій чи чужий?
Наше опитування
Оцініть цей сайт
Всього відповідей: 73
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
» Зарег. на сайте
Всего: 27
Новых за месяц: 0
Новых за неделю: 0
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0
» Из них
Парней: 20
Девушек: 7
Головна » Бібліотека » Україна-НАТО » Напрями співпраці

ПРОВЕДЕННЯ ОБОРОННОГО ОГЛЯДУ В УКРАЇНІ

Із затвердженням Президентом України Стратегічного оборонного бюлетеня України на період до 2015 року було завершено проведення Оборонного огляду в Україні.

Метою Оборонного огляду було приведення організаційної структури, чисельності та матеріально-технічного оснащення Збройних Сил у відповідність до вимог, що визначаються рівнем воєнної небезпеки та покладеними на Збройні Сили завданнями, можливостями ресурсного забезпечення, а також вимогами оперативної сумісності зі збройними силами НАТО.

За результатами проведення Оборонного огляду в Україні на поточний момент проводиться короткострокове та середньострокове планування, вносяться відповідні корективи у національні програми і документи, які визначають реформування і розвиток ЗС України на період до 2015.

Виконання заходів оборонного огляду в Україні очолював Кабінет Міністрів України через Державну комісію з реформування та розвитку Збройних Сил України, інших військових формувань, озброєння та військової техніки. Відповідно у Міністерстві оборони України було створено постійно діючу експертну комісію з питань проведення оборонного огляду.

Проведення Оборонного огляду здійснювалося в три етапи, а саме: підготовчий – тривав до березня 2003 року; виконавчий – квітень 2003 – лютий 2004 року; завершальний – березень 2004 – червень 2004 року.

30 березня 2004 року проект Стратегічного оборонного бюлетеня України на період до 2015 року було розглянуто і в цілому затверджено Державною комісією з питань реформування, розвитку Збройних Сил України, інших військових формувань, озброєння та військової техніки.

13 - 14 квітня 2004 року під час спільного засідання політичного і військово-політичного Комітетів НАТО та спільної робочої групи Україна-НАТО з питань воєнної реформи високого рівня у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі міністр оборони України Євген Марчук представив на розгляд його учасників проект Стратегічного оборонного бюлетеня на період до 2015 року.

22 червня 2004 року Стратегічний оборонний бюлетень України на період до 2015 року було затверджено Указом Президента України.

У подальшому відповідного з проектом Закону України "Про оборонне планування” передбачається проведення Оборонного огляду кожні 6 років, а в окремих випадках за поданням Ради національної безпеки і оборони України Президентом України може прийматися рішення щодо його проведення у інші терміни.

Категорія: Напрями співпраці | Додав: millitary (08.03.2010)
Переглядів: 1596 | Теги: НАТО | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук по сайту
Форма входу
Профіль
Повідомлення:

Зареєструйтесь будь ласка, або скористуйтеся формою для входу

Рекомендую
Заробіток
Погода в Україні
Погода в Києві
Друзі сайту
  • Заробіток в інтернеті
  • Все про акваріуми
  • Copyright MyCorp © 2025
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz